Vzdelávanie

Školenia Skenar

PharmDr.Denisa Novosadová je certifikovaným lektorom Skenar Akadémie Slovensko, ktorej vzdelávací systém v oblasti scenar terapie je vytvorený podľa štandardov Skenar Akadémie v Moskve

Jedná sa o základný kurz určený pre širokú verejnosť resp. pre všetkých, ktorí majú záujem pomôcť sebe aj rodine. Získate znalosti o používaní homescenaru a naučíme Vás veľa jednoduchých metód a postupov, ktorými si môžete pomôcť v akútnom (chrípky, natiahnuté svaly, vyvrtnuté členky, popáleniny, rany, uštipnutia hmyzom, športové zranenia…) aj chronickom štádiu choroby (astmatické a epileptické záchvaty, bolesti chrbta, zamrznuté ramená, tenisový lakeť, karpálny tunel…).

Po jeho úspešnom absolvovaní máte možnosť ďalej sa vzdelávať v rámci pravidelných workshopov alebo nadstavbových seminárov.

Kurzy homeopatie

V našom centre organizujeme aj kurzy homeopatie, tematicky zamerané napr. respiračné ochorenia, virózy, ochorenia tráviaceho traktu. Konajú sa nepravidelne, podľa záujmu. Na kurze sa naučíte orientovať vo výbere homeopatických liekov, dozviete sa viac o spôsoboch dávkovania a podávania homeopatických liekov. V prípade záujmu o účasť na kurzoch nám pošlite mail – budete zaradený do databázy účastníkov a o pripravovaných kurzoch Vás budeme informovať.